*Всесвіт NOM повертається, щоб зустрітися знову

інтенсив до курсу not only magic

14,15,16 листопада о 18:00 за київським часом
забираю свій квиток
3 дні з Лєрою Бородіною про:
РОЗПАКУВАННЯ РЕАЛЬНОСТІ
як змінився клієнт, бізнес-моделі ринків, на яких тримається світова економіка, глобальні тренди & антитренди у різних індустріях та що робити з усім цим
ЕКОНОМІКИ ВРАЖЕНЬ, РАДОСТІ ТА ДОВІРИ
як найцінніша валюта, а довіра й любов клієнта — твій результат
ЕВОЛЮЦІЯ LOVEMARK-ПІДХОДУ
на прикладах Jacquemus, Укрзалізниця, goodwine та інших великих і маленьких брендів — як їм вдається зростати в Х10 швидше за колег по ринку
СТРАТЕГІЯ ДЛЯ ТВОГО БІЗНЕСУ
ребрендинг G.Bar, інструменти, що допомогли цьому трапитись, та як їх використати при плануванні власної стратегії на 2024 рік
3 дні з Лєрою Бородіною про:
РОЗПАКУВАННЯ РЕАЛЬНОСТІ
як змінився клієнт, бізнес-моделі ринків, на яких тримається світова економіка, глобальні тренди & антитренди у різних індустріях та що робити з усім цим
ЕКОНОМІКИ ВРАЖЕНЬ, РАДОСТІ ТА ДОВІРИ
як найцінніша валюта, а довіра й любов клієнта — твій результат
ЕВОЛЮЦІЯ LOVEMARK-ПІДХОДУ
на прикладах Jacquemus, Укрзалізниця, goodwine та інших великих і маленьких брендів — як їм вдається зростати в Х10 швидше за колег по ринку
СТРАТЕГІЯ ДЛЯ ТВОГО БІЗНЕСУ
ребрендинг G.Bar, інструменти, що допомогли цьому трапитись, та як їх використати при плануванні власної стратегії на 2024 рік

від лєри до тебе

Привіт!
Це Лєра Бородіна.
Як ти?
Протягом останніх двох років зі мною трапилось багато «вперше». Релокація усієї команди — вперше. Робота з людьми, яких ніколи не бачила — вперше. Закриття бізнесів — вперше. Відкриття в режимі «не знаю, що завтра» — вперше.
Протягом останніх двох років зі мною трапилось багато «вперше». Релокація усієї команди — вперше. Робота з людьми, яких ніколи не бачила, — вперше. Закриття бізнесів — вперше. Відкриття в режимі «не знаю, що завтра» — вперше.
Це були два роки про зміни. Світу, бізнесів, цінностей, країн, потягів, мене. Але є те, що залишилося незмінним — моя віра в людей: в тих, хто починає, і тих, хто продовжує, тих, хто мріє й тих, хто здійснює мрії, та в український бізнес, який створює цінність, що змінює життя.
Бо розвиток — це завжди про зміни. Внутрішні та зовнішні. Змінюєшся ти — змінюються усі навколо. Тому запрошую тебе на інтенсив. Підемо в розвиток разом!
Лєра
записатися

Для кого це все?

Глобально — для всіх, хто щось створює та хоче встигнути наздогнати світ, що постійно змінює правила.
Ти можеш бути будь-ким:
Ти можеш бути будь-ким:
власником великої корпорації чи маленького бізнесу, який хоче подивитися на свою справу під іншим кутом, щоб побачити нові можливості
мрійником, який знаходиться у точці «є ідея» й хоче почати її реалізовувати з чистовика
спеціалістом, фрилансером чи крутим експертом, який обожнює свою роботу та шукає відповідь на запитання: «Як діяти далі?»
Must-have для тих, хто планує піти на NOM 3.0
Адже саме тут трапиться точка «А», з якої почнеться шлях до створення бренду-lovemark
Але є те, що нас усіх об’єднує — ми хочемо робити класно! Для цього ми разом зазирнемо у вічі контексту, звіримось із трендами та сплануємо власну стратегію на 2024. Так-так, вже на інтенсиві.

Спойлер: це можливо
Мені треба!

А тепер до програми!

1 день
Розпакування
реальності
Як влаштований світ: надсистеми, з яких складається вся світова економіка та як переконатися, що ти працюєш на правильному ринку.
Тренди та антитренди індустрій: fashion, beauty, health, HoReCa, lifestyle, підприємництво та інші.
Як змінився споживач протягом останніх 2 років: дослідження настроїв, поведінки та потреб.
Економіка вражень та радості, як спосіб отримати увагу та любов клієнта, а також нагадати про найважливіше на прикладах брендів, які люблять.
Економіка довіри: чому можуть навчити кейси з фандрайзингу та як будувати стосунки, в яких довіряють тобі й довіряєш ти?
Додаткові матеріали:
Конспект першого дня.
Воркбук для роботи на всіх ефірах.
Гайд «Сучасні тренди»: де шукати, як аналізувати і як впроваджувати у себе в бізнесі.
Добірка «Український споживач у 2023 році. Дослідження споживацьких трендів, настроїв, очікувань».
2 день
Love-love-lovemark: еволюція підходу
Що таке бренд-lovemark і чим він відрізняється від класних брендів?
Хто може і хто не може ним стати на прикладах великих і маленьких компаній.
Авторський інструмент «Колесо lovemark», як системний підхід у побудові сильних брендів.
Як змінився lovemark?
 Нові підходи у створенні продуктів і побудові бренду.
Як зараз комунікують бренди, яких люблять? Світові та українські кейси.
Як бренди-lovemark
 будують сервіс та команду? Тренди та підходи.
Кейси: JACQUEMUS, УКРЗАЛІЗНИЦЯ, GOODWINE та інші.
Додаткові матеріали:
Конспект другого дня.
Добірка lovemark-брендів: кейси сучасних іноземних та українських компаній, які люблять, та чому саме їх можна вважати lovemark?
Авторський інструмент команди NOM «Колесо Lovemark» з описом усіх рівнів — визначиш точку А за 6 секторами та побудуєш план перших кроків до наступного рівня.
3 день
Ласкаво просимо
до Всесвіту NOM
Куди і як рухатися далі, навіть в умовах невизначеності? Інструменти для аналізу поточних активів та вибору стратегічного напрямку розвитку компанії.
Кейс G.Bar: як з урахуванням світового та українського контексту формувалась нова візія та стратегія компанії.
Кейс G.Bar: як з урахуванням світового та українського контексту формувалась нова візія та стратегія компанії.
Що обʼєднує бренди та підприємців, у яким вдається стартувати, продовжувати та процвітати в умовах невизначеності?
Презентація програми NОМ 3.0 — 3 місяці практичних кроків до lovemark-рівня у 6 секторах: Клієнт, Продукт, Бренд, Комунікація, Сервіс і Команда. Як результат — стійкий бізнес, любов клієнтів і курс на масштабування.
Додаткові матеріали:
Конспект третього дня.
Business vision pack:
  • матриця бізнес-напрямків;
  • моделювання візії;
  • визначення дорожньої карти бізнесу.
записатися
Ми провели вже два інтенсиви. А це — 15548 учасників, які зазирнули за лаштунки lovemark-Всесвіту та стали його частиною.
Ми хочемо, щоб бізнеси мали можливість відійти далі, щоб побачити більше. Розвивалися та використовували усе, що пропонує цей світ. Неідеальний, часом турбулентний, але хіба у нас є інший?
Тому ми проводимо інтенсив: щоб розібратися з контекстом, знайти внутрішні опори та зазирнути у майбутнє.

Ось, що кажуть учасники
попередніх інтенсивів

КВИТОК НА ІНТЕНСИВ
  • 3 дні інтенсиву
  • додаткові матеріали
  • доступ до відео впродовж 2 місяців
  • домашні завдання
або обирай суму від 5 до 100000 грн за можливостями та відчуттям
продажі закрито
Після оплати отримаєш лінк на Telegram-бот, який буде піклуватися, щоб уся важлива інформація й посилання на ефіри були у тебе. Не забудь зайти після оплати.
Цього року ми прийняли рішення зробити інтенсив інклюзивним. Хочемо підтримати та подякувати тим, завдяки кому маємо можливість продовжувати жити це життя і будувати бізнес. Тож увесь прибуток від продажу інтенсиву стане донатом, який ми спрямуємо у центр реабілітації та протезування Superhumans.
Бо справжня суперсила кожного українця — продовжувати. Продовжувати жити, будувати, створювати. І ми хочемо, щоб суперлюди мали таку можливість.
Kind reminder: якщо хочеш подарувати комусь квиток, сміливо пиши у нашу службу турботи, і ми допоможемо тобі з цим.
Нехай для когось магія трапиться!
Після оплати отримаєш лінк на Telegram-бот, який буде піклуватися, щоб уся важлива інформація й посилання на ефіри були у тебе. Не забудь зайти після оплати.

Відповіді на запитання, які ми часто чуємо

Куди будуть спрямовані кошти, та як я про це дізнаюсь?
Весь прибуток спрямуємо у центр реабілітації та протезування Superhumans. Звіт публікуватимемо у Telegram-боті та сториз Лєри.

Ти точно нічого не пропустиш.
Як буде проходити інтенсив?
Ми будемо з тобою зустрічатися протягом 3 днів з 14 до 16 листопада о 18:00 онлайн. Для цього тобі знадобиться телефон або комп’ютер і 1,5 години на день для себе та своєї справи. Посилання на трансляції будеш отримувати на пошту та в Telegram-бот. Тобі не потрібно завантажувати інші програми. Достатньо перейти за посиланням з телефона або комп’ютера.
Чи зможу я переглянути інтенсив у записі, якщо не вдасться бути онлайн?
Ми збережемо запис відео та надішлемо тобі посилання. Зможеш переглядати тоді, коли буде зручно. Але зверни увагу, доступ буде активний впродовж 2 місяців  – до 16.01.2024 включно.
Як я можу оплатити участь в інтенсиві?
Ти можеш забронювати місце на сайті — і система спрямує тебе на сторінку оплати. Обери зручний для себе спосіб: Apple Pay, Google Pay або за реквізитами карти. Якщо відчуваєш, що щось пішло не так, сміливо пиши нам на пошту або у службу турботи. Це також стосується ситуації «Щось натиснули — і все зникло».
Що таке NOM?
Not Only Magic — це курс Лєри Бородіної про те, як будувати бренди, які люблять. Два місяці прямих ефірів, домашніх завдань та мотивації робити одразу класно. В основі курсу — концепція lovemark, яка забезпечує стійкість у будь-які часи та допомагає розвинути бренд, який люблять як клієнти, так і команда. Від хаосу до системи, від точкових кроків до комплексного розуміння того, як працює бізнес, від підприємця «відповідаю за все» до підприємця, який вміє делегувати, від «ще одного бренду на ринку» до «бренду-lovemark».

Пройдемо цей шлях разом?
Коли відкриється реєстрація на основний 3-місячний курс?
Реєстрація стартує на третій день інтенсиву — 16 листопада. Там презентуємо програму та відкриємо продажі. Буде кілька тарифів для різних рівнів та задач. Також зможеш обрати варіант з ментором або без.

Дякуємо, що цікавишся курсом і вже рахуємо дні до нашої зустрічі. .
йду на інтенсив

лєра бородіна

Співзасновниця бренду G.Bar, Oh My Look!, LAVLA.
CEO компанії G.Bar Global, яка розвиває міжнародну мережу б’юті барів в 13 країнах. За 2022-2023 роки географія компанії виросла майже вдвічі: сьогодні G.Bar працює в Мадриді, Римі, Празі, Відні й готується до відкриття в Мілані, Лісабоні, Барселоні та інших європейських містах.
У 2023 році G.Bar потрапив до списку найперспективніших молодих українських брендів за версією Forbes Україна.
У вересні 2023 року Лєра Бородіна очолила рейтинг жінок-підприємиць, які надихають українок (CSR Ukraine & UWE_hub).
18
років досвіду
6
років у шоубізнесі
250
людей у команді
10
років підприємництва
4
роки на телебаченні
13
країн, де працює бізнес

лєра бородіна

Співзасновниця бренду G.Bar, Oh My Look!, LAVLA.
CEO компанії G.Bar Global, яка розвиває міжнародну мережу б’юті барів в 13 країнах. За 2022-2023 роки географія компанії виросла майже вдвічі: сьогодні G.Bar працює в Мадриді, Римі, Празі, Відні й готується до відкриття в Мілані, Лісабоні, Барселоні та інших європейських містах.
У 2023 році G.Bar потрапив до списку найперспективніших молодих українських брендів за версією Forbes Україна.
У вересні 2023 року Лєра Бородіна очолила рейтинг жінок-підприємиць, які надихають українок (CSR Ukraine & UWE_hub).
18
років досвіду
6
років у шоубізнесі
250
людей у команді
10
років підприємництва
4
роки на телебаченні
13
країн, де працює бізнес
записатися

Всесвіт NOM на зв’язку!

Пиши нам, якщо у тебе залишились запитання.
Вже оновлюємо пошту та готуємось відповідати.

На сьогодні все

Дякуємо, що з нами, і до зустрічі на ефірах, де разом розберемось, що робити з цим світом і бізнесом у ньому. Час змінювати wishlist на план!
P. S. Твій Всесвіт NOM
© All Rights Reserved.
Фізична особа-підприємець Борисенко Анастасія Олексіївна
Код ЄДРПОУ: 3474210708
Фізична особа-підприємець Булатнікова Юнна Юр'ївна
Код ЄДРПОУ: 3252611129
Фізична особа-підприємець Рибак Анжеліка Олександрівна
Код ЄДРПОУ: 3277014105
Фізична особа-підприємець Бородіна Валерія Вадимівна
Код ЄДРПОУ: 3151111820
Фізична особа-підприємець Скрипай Катерина Сергіївна
Код ЄДРПОУ: 3715808044
Фізична особа-підприємець Машкевич Анастасія Сергіївна
Код ЄДРПОУ: 3680408705
Фізична особа-підприємець Корнєєва Катерина Вікторівна
Код ЄДРПОУ: 3639610964
Фізична особа-підприємець Кухар Анастасія Олексіївна
Код ЄДРПОУ: 3579304580